MV Team s.r.o

MV Team s.r.o

2 hodnotení
Zobraziť detail

Sídlo firmy:
Severná 13, 08001 Prešov

IČO: 50236989
DIČ: 2120277731
IČ DPH: SK 2120277731

Kontakty:
0901790909
mato.vokal@gmail.com


Ponúkané služby:

  • kamenár
  • návrh a montáž kúpeľne

O firme:

Pôsobíme v oblasti stavebníctva. Okrem kompletných rekonštrukcií bytov a domov aj z vonku sa venujeme moderným technológiam ako sú napínané stropy z pvc fólií, čo sú nástupcovia sadrokartónových strop. Úžasne nahrádzajú aj 3D tapety na steny. Montujeme taktiež púzdra pre posúvne, teleskopické a otočné dvere do priečok, ako aj štandardné obložkové dvere. Viac informácii a odpovedí na Vaše otázky v súvislosti so zakázkou vám poskytnem telefonicky 0901790909 alebo osobne. Ďakujeme za doveru. MV Team

Detail hodnotenia
Kvalita práce: 5
Cena/výkon: 5
Komunikácia: 5
Rýchlosť: 5

Touto cestou by som rada poďakovala firme MV team a hlavne Mgr. Martinovi Vokálovi za bezproblémovú spoluprácu na vysokej profesionálnej úrovni od počiatočnej komunikácie, ktorá bola rovnako dobrá počas celej realizácie, tak aj za kvalitu práce a ľudský prístup.
Dôkladne si vypočul naše požiadavky, v mnohom nám poradil, usmernil nás čo sa materiálov i technológií týka a aj vysvetlil prečo nám tak radí, netlačil len jedno riešenie, lebo inak sa to nedá.
Páči sa mi jeho krédo "Všetko sa dá, len si to vyžaduje chuť, zručnosť, čas a peniaze. :)
Sú síce malá firma, ale určite ich rada odporučím všetkým známym a oslovím ich aj v budúcnosti pri ďalších úpravách domu, na ktoré sa chystáme.

Komentáre

Pre pridanie komentára je potrebné sa prihlásiť