Eugen Jenei

Eugen Jenei

10 hodnotení
Zobraziť detail

Sídlo firmy:
Majerská 116, 93021 Dunajský Klátov

IČO: 33811008
DIČ: 1028616446

Kontakty:
0907 299 592
jeneijenci@gmail.com


Ponúkané služby:

  • výroba a montáž garážovej brány
  • výroba a montáž okien a dverí (plastových, drevených alebo hliníkových)
  • výroba a montáž vchodovej brány

O firme:

Obkladačské a murárske práce ktoré oficiálne robím na živnosť od roku 2007,predtým som pracoval vo firme Pozemné savby Bratislava ako omietkár, vo firme Staving ako murár a obkladač a v roku 1992-3 v prahe ako murár,neskôr majster.Vyučil som sa v roku 1986 SOU- stavebné Bratislava 3,5 rokov štúdia.Pracujem v lokalite BA,SC,GA,DS,NZ KN a okolie.

Detail hodnotenia
Obklad kúpeľne

Obklad kúpeľne

Eugen Jenei     Jenci     01.08.2019

Celkové hodnotenie
Kvalita práce: 5
Cena/výkon: 5
Komunikácia: 5
Rýchlosť: 5

Potrebovala som zabezpečiť obklad kúpeľne a položenie dlažby, osadenie vane, zavesenie umývadla, zrkadla, ... Mnou poskytnuté podmienky pre prácu obkladača boli veľmi zlé, pretože predošlí "majstri" mi napáchali veľa škôd a problémov, ktoré bolo pred obkladaním potrebné vyriešiť a odstrániť. Rozhodne to nebola zákazka pre amatéra, alebo menej zručného majstra.

Hodnotenie: Pána Jeneia som si dohodla na obklad kúpeľne. Môžem ho zhodnotiť ako zodpovedného, veľmi šikovného a spoľahlivého obkladača, ktorý pri práci premýšľa. Vyzdvihnúť musím aj ústretovosť, pretože pracoval v podmienkach, ktoré rozhodne neboli ideálne (problémy s predošlými "majstrami", po ktorých veľa vecí opravoval, resp. mal kvôli nim prestoje). Prácu spravil v najkratšom možnom termíne a veľmi pekne a kvalitne. Nemal problém urobiť aj práce navyše, ktoré vyvstali pri obkladaní (spomínané opravy). Oceňujem aj ochotu a schopnosť robiť mozaiku a kamenárske rohy (ako sa ukázalo, u veľa obkladačov to nie je samozrejmosť), ktoré sú veľmi pekné. Cena bola dohodnutá dopredu, bola dodržaná a jej výška bola primeraná.
Celkovo som s prístupom aj výslednou prácou pána Jeneia veľmi spokojná a určite sa naňho obrátim aj v budúcnosti. Môžem vrelo odporúčať.

Spolu: 5.00 z 5 hviezdičiek

Komentáre

Pre pridanie komentára je potrebné sa prihlásiť