Eugen Jenei

Eugen Jenei

10 hodnotení
Zobraziť detail

Sídlo firmy:
Majerská 116, 93021 Dunajský Klátov

IČO: 33811008
DIČ: 1028616446

Kontakty:
0907 299 592
jeneijenci@gmail.com


Ponúkané služby:

  • alarmy, kamery a zabezpečovacie systémy
  • infra vykurovanie

O firme:

Obkladačské a murárske práce ktoré oficiálne robím na živnosť od roku 2007,predtým som pracoval vo firme Pozemné savby Bratislava ako omietkár, vo firme Staving ako murár a obkladač a v roku 1992-3 v prahe ako murár,neskôr majster.Vyučil som sa v roku 1986 SOU- stavebné Bratislava 3,5 rokov štúdia.Pracujem v lokalite BA,SC,GA,DS,NZ KN a okolie.

Detail hodnotenia
obklady, dlažba

Obklady, dlažba

Eugen Jenei     Jenci     01.08.2019

Celkové hodnotenie
Kvalita práce: 5
Cena/výkon: 5
Komunikácia: 5
Rýchlosť: 5

Pán Jenei pre mňa robil komplet projekt kúpelne - obklady stien a vane, dlažbu, oddeľovací múrik pre WC, vysekanie nového okna a tiež dlažbu v kuchyni. Išlo o veľmi nadštandardnú prácu, nakoľko sa jednalo o atypické mozaiky, nepravidelné obklady, nepravidelné väzby dlaždíc, ktoré bolo treba urobiť z obkladov/dlaždíc rôznych veľkostí a dopasovať vzniknuté medzery špeciálne orezanými obkladmi.

Hodnotenie: Úloha bola splnená vysoko nad moje očakávania. Už samotný fakt, že mnohí iní pracovníci by sa takejto netypickej úlohy zľakli či by povedali, že s takým sa oni babrať nebudú a pán Jenei sa do nej pustil veľmi ochotne a bral to ako profesionálnu výzvu naznačilo, že ide o výnimočného obkladača. Ním odvedená práca je vysoko profesionálna, precízna a estetická. Pracuje so srdcom a zanietením. A navyše, za výborné ceny! O to viac, že ide o nadštandardne prevedenú prácu.

Spolu: 5.00 z 5 hviezdičiek

Komentáre

Pre pridanie komentára je potrebné sa prihlásiť