Allforhouse, s.r.o.

Allforhouse, s.r.o.

5 hodnotení
Zobraziť detail

Sídlo firmy:
Turbínova 1, 83104 Bratislava

IČO: 46351230

Kontakty:
421914227454
andrej.urbancik@gmail.com


Ponúkané služby:

  • stolár - nábytok na mieru

O firme:

Spoločnosť Allforhouse, s.r.o. ponúka Vám dodávku, montáž, servis klimatizácií, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel prispôsobené požiadavkám klientov
Zabezpečujeme kompletnú dodávku klimatizačných zariadení, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel a ich záručný a pozáručný servis. Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom značiek TC MACH Daikin, Toshiba, Panasonic a Samsung. Naše skúsenosti s týmito zariadeniami týchto značiek sú spojené a potvrdené našimi dlhoročnými skúsenosťami, referenciami a spokojnosťou zákazníkov.
Najpredávanejší tovar máme na sklade v Bratislave a dodávame ho minimálne do 48 hodín od objednania, ostatný tovar individuálne podľa dodacích lehôt výrobcov.
Odbornú montáž zabezpečujeme vlastnými odborne vyškolenými pracovníkmi.
Z našich skúseností vieme, že zákazník požaduje aj kvalitný produkt, ale aj kvalifikované a promptné služby a servis s ním spojený.
V prípade Vášho záujmu, vyžiadajte si u nás technickú konzultáciu, ochotne Vám poradíme pri výbere najvhodnejšieho riešenia.

Detail hodnotenia
klima

Klima

Allforhouse, s.r.o.     alice     14.06.2019

Celkové hodnotenie
Kvalita práce: 1
Cena/výkon: 1
Komunikácia: 1
Rýchlosť: 1

v januári sme majstrovi Urbančíkovi dali zálohu na klímu v hodnote 500 eu, s tým že mám namontuje klímu do 3 týždňov, do dnes nemáme ani klímu a ani vrátenie zálohy. 2x dal termín na montáž, čo sme si zobrali dovolenku, ale zbytočne, lebo majster mal vypnutý mobail. To isté sa stalo, keď sme chceli zálohu vrátiť. Dávajte si pozor, je to podvodník, ktorí oklamal už mnoho ľudí. A nakoniec si zmenil aj číslo na mobail, aby ho nik neotravoval.

Komentáre

Pre pridanie komentára je potrebné sa prihlásiť