Marek Križan

Marek Križan

1 hodnotení

Sídlo firmy:
Jablonec 1, 90086 Jablonec

IČO: 44494921
DIČ: 1079819510

Kontakty:
0911937249
stolarstvoMARCO@entrum.sk


Ponúkané služby:

  • alarmy, kamery a zabezpečovacie systémy

O firme:

Stolárstvo M.Križan pre Vás vyrába kuchynské linky,ktoré dodávame i so stavanými spotrebičmi ( možnosť výberu vami osvečenej značky prípadne pomôžeme s výberom formou porovnania viacerých značiek), rolldor skrine a komody presne na mieru i v podkrovných izbách i v kúpeľňach alebo ako obyvačkové zostavy ,zariadenie spálni s nočnými stolíkmi, s policami i s policovými zostavami či terária alebo domčeky pre domáceho miláčika. Potrebujete poskladať a namontovať kuchynskú linku, skriňu alebo časť nábytku, ktorú máte už doma? Radi Vám s tým pomôžeme. V našom stolárstve robíme i reštaurovanie a opravy nábytku. Osem ročné skúsenosti v odbore výroby, montáže a reštaurovaní vyplnia Váš domov.
Dodržujeme presné zameranie digitálnymi meračmi, vypracovanie vyzualizácie, výber odtieňu,farby a značky podľa vlastného vkusu z našej palety vzoriek, výroba/oprava a montáž. Sídlo firmy: Jablonec 1, 900 86, Jablonec .Našu prevádzku nájdete na ul.Trnavská cesta 84, Bratislava. Otváracie hodiny Pon.až Pia.9:00-17:00, So.až Ne.zatvorené. Tešíme sa na Vás. Kontak: tel.0911937249 e-mail: stolarstvoMARCO@centrum.sk / stolarstvomarco@gmail.com alebo si môžte pozrieť pre viac informácii náš facebook: Marco Križan stolárstvo

Detail hodnotenia
sľubotechna

Sľubotechna

Marek Križan     materska     23.06.2016

Celkové hodnotenie
Kvalita práce: 0
Cena/výkon: 0
Komunikácia: 0
Rýchlosť: 0

Promptne prišiel, odmeral, sľúbil... nikdy viac neprišiel, na telefón najprv ďalej sľuboval, až po 4 mesiacoch na môj ďalší telefonát vyšiel s pravdou, že to nemieni robiť.
Neodporúčam ho.

Komentáre

Pre pridanie komentára je potrebné sa prihlásiť