K-system, spol. s r.o.

K-system, spol. s r.o.

1 hodnotení
Zadať dopyt

Sídlo firmy:
SNP 2780/170, 96501 Žiar nad Hronom

IČO: 31623387
DIČ: SK2020479857

Kontakty:
045/6726050
info@ksystem.eu
www.ksystem.eu


Ponúkané služby:

  • bytový textil, dekorácie a doplnky
  • interiérové žalúzie, rolety, plissé a dekoratívne tienenie
  • prístrešky, svetlíky a prestrešenia terás alebo zimných záhrad
  • siete proti hmyzu
  • slnečné plachty a markízy

O firme:

Interiérové a exteriérové žalúzie, interiérové látkové rolety a exteriérové rolety, siete proti hmyzu na okná aj dvere, rímske rolety, posuvné panelové steny, markízy, pergoly - zameranie, montáž, servis. Spoločnosť K-system je slovenským výrobcom s tradíciou od roku 1991. Je držiteľom certifikátov ISSO. V súčasnosti má spoločnosť K-system 5 vlastných predajní - Štúdio tieniacej techniky v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Nitre a v Žiari nad Hronom.

Hodnotenia vykonaných prác pre K-system, spol. s r.o. od ich zákazníkov. Hodnotenia zákazníkmi sú dobrovoľné a subjektívne. Môžu ale napomôcť pri výbere vhodného majstra alebo firmy pre Váš projekt.

Pridané: 09.02.2015, užívateľom: K-system

Celkové hodnotenie
Detail hodnotenia:
Kvalita práce: 5
Cena/výkon: 5
Komunikácia: 5
Rýchlosť: 5

Na túto stavbu dodávala spoločnosť K-system, spol. s r. o. nadrozmerné interiérové markízy na diaľkové ovládanie. Markízy zabraňujú preslneniu interiérových priestorov a významným spôsobom sa podieľajú na vnútornej klimatickej pohode.


Pridať hodnotenie

Realizácie prác K-system, spol. s r.o. pridané priamo firmou / majstrom. Pomôžu Vám urobiť si predstavu o rozsahu a kvalite ponúkaných služieb.

Neboli pridané