Miroslav Hriblan

Miroslav Hriblan

1 hodnotení
Zadať dopyt

Sídlo firmy:
Lomnická 16, 08005 Prešov

IČO: 50636332
DIČ: 1072687748

Kontakty:
0915857040
mhriblan@azet.sk
www.stolar-hrm.sk


Ponúkané služby:

  • stolár - nábytok na mieru
  • výroba a montáž kuchynskej linky
  • výroba a montáž skríň a nábytku

O firme:

Výroba nábytku,kuchynských liniek,vstavaných skríň a šatníkov na mieru.
Mojou prioritou je kvalitne spracovanie ,inovácia výrobkov a sledovanie trendov a potrieb na trhu. V ponuke nábytku mam - kuchynské linky,obývacie steny,detský nábytok,nábytok do kúpeľni,predsieni ,spálni a rôzny iný nábytok podľa vašich predstav. Na výrobu nábytku používam drevotrieskové dosky,MDF,masív,BIO dosky, ABS hrany lepené PUR vode odolným lepidlom. Pri výrobe kuchynských liniek a nábytku používam širokú škálu značiek kovania-Hettch,Blum,Hafele,GTV. Poradenstvo ,zameranie nábytku,doprava a montáž je samozrejmosťou. Pri vážnom zaujme aj bezplatná vizualizácia nábytku.

Hodnotenia vykonaných prác pre Miroslav Hriblan od ich zákazníkov. Hodnotenia zákazníkmi sú dobrovoľné a subjektívne. Môžu ale napomôcť pri výbere vhodného majstra alebo firmy pre Váš projekt.

Pridané: 19.03.2019, užívateľom: Gabriela

Celkové hodnotenie
Detail hodnotenia:
Kvalita práce: 5
Cena/výkon: 5
Komunikácia: 5
Rýchlosť: 5

S pracou pana stolara som maximalne spokojna. Velka precíznosť, zodpovednosť, profesionalita a nadcasovost technologii. Mozem len doporucit.


Pridať hodnotenie

Realizácie prác Miroslav Hriblan pridané priamo firmou / majstrom. Pomôžu Vám urobiť si predstavu o rozsahu a kvalite ponúkaných služieb.

Neboli pridané