Jaroslav Kokoška – KOJA inštalácie - Elektroinštalácie - Rozvody vody a odpadu - Teplovodné a elektrické vykurovanie

Jaroslav Kokoška – KOJA inštalácie - Elektroinštalácie - Rozvody vody a odpadu - Teplovodné a elektrické vykurovanie

3 hodnotení
Zadať dopyt

Sídlo firmy:
Hlavná, 08001 Prešov

IČO: 50795503

Kontakty:
944 258 750
info@profiinstalacie.sk
profiinstalacie.sk/


Ponúkané služby:

  • elektrické kúrenie
  • elektroinštalácie
  • inteligentné elektroinštalácie
  • kotly na tuhé palivo a biomasu
  • montáž bleskozvodu
  • montáž lustrov, lámp a LED
  • rekonštrukcia - výmena stúpajúcich a ležatých rozvodov v bytoch
  • rekonštrukcia domu a bytu
  • vodár - vodoinštalačné práce
  • vodovodná prípojka

O firme:

Profesionálne elektroinštalačné práce silnoprúdových a slaboprúdových rozvodov, inštalácia rozvodov vody a odpadu v bytoch, novostavbách, domoch aj firmách. Komplexné riešenie inštalačných prác ústredného vykurovania.

Hodnotenia vykonaných prác pre Jaroslav Kokoška – KOJA inštalácie - Elektroinštalácie - Rozvody vody a odpadu - Teplovodné a elektrické vykurovanie od ich zákazníkov. Hodnotenia zákazníkmi sú dobrovoľné a subjektívne. Môžu ale napomôcť pri výbere vhodného majstra alebo firmy pre Váš projekt.

Pridané: 05.06.2017, užívateľom: ivanah

Celkové hodnotenie
Detail hodnotenia:
Kvalita práce: 5
Cena/výkon: 5
Komunikácia: 5
Rýchlosť: 5

Pán Kokoška nám robil elektroinštaláciu v byte a okrem toho, že sme s výsledkom jeho práce naozaj spokojní, celkový proces dohody o prevedení a cene, obhliadky na mieste, ako aj samotný výkon práce bol veľmi rýchly a flexibilný (čo sme v danej situácii veľmi ocenili :-) ). Rovnako mne ako laikovi dokázal stručne vysvetliť a poradiť výhody, rôzne vylepšenia a moderné možnosti ako novú elektroinštaláciu urobiť. A čo bolo úplne super: dokázal vyriešiť aj opakujúci sa problém s WIFI signálom naozaj kreatívnym spôsobom :-) za nás veľká spokojnosť a určite odporúčame!!!!


Pridané: 01.06.2017, užívateľom: Elias

Celkové hodnotenie
Detail hodnotenia:
Kvalita práce: 5
Cena/výkon: 5
Komunikácia: 5
Rýchlosť: 5

Služby pána Kokošku sme pri rekonštrukcii nášho rodinného domu využili opakovane. S jeho prácou a profesionálnym prístupom sme boli veľmi spokojní, odviedol vždy kvalitnú prácu za vopred dohodnutú odmenu. Určite odprúčam.


Pridané: 01.06.2017, užívateľom: Betka

Celkové hodnotenie
Detail hodnotenia:
Kvalita práce: 5
Cena/výkon: 5
Komunikácia: 5
Rýchlosť: 5

Pán Kokoška mi bol doporučený mojím priateľom, hneď na prvom stretnutí mi bolo zo strany pána Kokošu, vysvetlené všetké postupy, dokonca mi doporučil najlepšie umiestnenie či už zásuviek, alebo prípojok na anténu a internet a musím povedať, že som bol milo prekvapený, ochotou, KVALITOU a rýchlosťou prevedenej práce. Cena bola dohodnutá predom a bola DODRŽANÁ. Preto vrelo doporučujem uvedeného pána.


Pridať hodnotenie

Realizácie prác Jaroslav Kokoška – KOJA inštalácie - Elektroinštalácie - Rozvody vody a odpadu - Teplovodné a elektrické vykurovanie pridané priamo firmou / majstrom. Pomôžu Vám urobiť si predstavu o rozsahu a kvalite ponúkaných služieb.

Neboli pridané