UNIProgres, s.r.o.

UNIProgres, s.r.o.

1 hodnotení
Zadať dopyt

Sídlo firmy:
Budovateľská 38, 08001 Prešov

IČO: 36469262

Kontakty:
+421 905 380 831
uniprogres@uniprogres.sk
www.uniprogres.sk


Ponúkané služby:

  • ohýbanie stavebnej ocele do železobetónu

O firme:

Zaoberáme sa predajom hutného materiálu, zámočníckou výrobou, kovoobrábaním a realizáciou stavebných prác. Ponuka hutného materiálu: Betonárska oceľ Drôty Zvárané siete Valcované profily Tenkostenné profily (Jaklové profily) Rúry Plechy

Hodnotenia vykonaných prác pre UNIProgres, s.r.o. od ich zákazníkov. Hodnotenia zákazníkmi sú dobrovoľné a subjektívne. Môžu ale napomôcť pri výbere vhodného majstra alebo firmy pre Váš projekt.

Pridané: 22.10.2014, užívateľom: kris

Celkové hodnotenie
Detail hodnotenia:
Kvalita práce: 5
Cena/výkon: 5
Komunikácia: 5
Rýchlosť: 5

firma mi na mieru pripravila stavebnu ocel do zelezobetonovej hornej plotne resp. dosky rodinneho domu, ked som si preratal naklady na viazacov a cas, ktory by na stavbe stravili s pripravou stavebnej ocele na mieste, rozhodol som sa nechat pripravit zelezo na mieru vo firme Uniprogres a nasledne som ho nechal naviazat odbornikom. Rozhodnutie nelutujem pretoze som minul mozno o 5 EUR viac a efektivita prace a hlavne minimum casu ktory som tomu venoval stal za to. Firmu rozhodne odporucam.


Pridať hodnotenie

Realizácie prác UNIProgres, s.r.o. pridané priamo firmou / majstrom. Pomôžu Vám urobiť si predstavu o rozsahu a kvalite ponúkaných služieb.

Neboli pridané